शेयर गर्नुहोस्
Story.G อนิเมชั่นผี 3D Story.G อนิเมชั่นผี 3 D
सदस्यहरू
676,000
भिडियो दृश्य
1,516,643
भिडियो गणना
13
श्रेणी
YouTuber देखि
2015
तपाईं यसलाई चाहनुहुन्छ भने, यो साझा

Story.G อนิเมชั่นผี 3D YouTube च्यानल तथ्याङ्क

Story.G อนิเมชั่นผี 3D
सदस्यहरू
676,000
भिडियो दृश्य
1,516,643
भिडियो गणना
13
गत 30 दिनमा अनुमानित आय
$ 2 - $ 17
0
पछिल्लो 7 दिन
सदस्यहरू
0
पछिल्लो 30 दिन
0
पछिल्लो 90 दिन
1,772
पछिल्लो 7 दिन
भिडियो दृश्य
7,807
पछिल्लो 30 दिन
28,110
पछिल्लो 90 दिन
मिति भिडियो दृश्य अनुमानित आय
29.11.2022 Tue +980 $ 0 - $ 2
25.11.2022 Fri +792 $ 0 - $ 1
23.11.2022 Wed +646 $ 0 - $ 1
20.11.2022 Sun +1,003 $ 0 - $ 2
18.11.2022 Fri +689 $ 0 - $ 1
15.11.2022 Tue +1,167 $ 0 - $ 2
11.11.2022 Fri +627 $ 0 - $ 1
08.11.2022 Tue +475 $ 0 - $ 1
06.11.2022 Sun +654 $ 0 - $ 1
03.11.2022 Thu +774 $ 0 - $ 1
31.10.2022 Mon +852 $ 0 - $ 1
28.10.2022 Fri +823 $ 0 - $ 1
25.10.2022 Tue +1,261 $ 0 - $ 2
21.10.2022 Fri +985 $ 0 - $ 2
सुकुम्बासी बस्तीमा Balenको टोली माथि ढुङ्गामुडा ! घाइते भएका राजु पाण्डे बोले मर्न पनि तयार छौ !Rajuमतपत्रमा घण्टी चिन्ह नभेटिएपछि ललितपुरमा लफडा, यस्तो छ स्थलगत वास्तविकता ।रबि लामिछाने र बबिता बानिया जेरीको चितवनमा भेट, समर्थकको भिडले चितवन लाई सम्हाल्नै गाह्रो। Rabi Lरवि लामिछानेलाई पटक-पटक गाली गर्ने को हो त्यो ओली भन्दै उफ्रिए डा. सुन्दरमणि || rabi lamichhane ||निर्वाचन मत अपडेट चौबिसै घण्टा देशैभरबाट-LIVE 🔴गगन थापा काठमाडौँ ४ बाट २१,३०२ मतसहित विजयी | कान्तिपुर निर्वाचन विशेष | Election of Nepal - LIVEचितवनमा रवी लामिछाने अघि, अन्य ठाउँको के छ ?-LIVE 🔴Balen Shah ले आफै पढेको स्कुलमा गरे मतदान: पत्रकारलाई प्रहरीले गल्त्याएर निकाले, रबिकै शैलीमा बालेननिर्वाचन मत अपडेट चौबिसै घण्टा देशैभरबाट-LIVE 🔴डिभोर्स पछि जेरि र शंकर को निकै कडा भिडन्त , हिन्दिमै दोहोरि , बबाल रमाइलो , Shankar Chhetrinepal election result latest live today 2022 chunav news update live nepal lnepali news electionआजकोNepali News 🔴 Nepal election news live आज ५ गतेका मुख्य समाचार Today News, Nepali Samachar