शेयर गर्नुहोस्
Music Nepal Music Nepal
सदस्यहरू
5,270,000
भिडियो दृश्य
3,056,513,121
भिडियो गणना
12683
श्रेणी
YouTuber देखि
2011
तपाईं यसलाई चाहनुहुन्छ भने, यो साझा

Music Nepal YouTube च्यानल तथ्याङ्क

Music Nepal
सदस्यहरू
5,270,000
भिडियो दृश्य
3,056,513,121
भिडियो गणना
12683
गत 30 दिनमा अनुमानित आय
$ 14.7K - $ 88.1K
23,334
पछिल्लो 7 दिन
सदस्यहरू
70,000
पछिल्लो 30 दिन
260,000
पछिल्लो 90 दिन
12,661,218
पछिल्लो 7 दिन
भिडियो दृश्य
39,164,410
पछिल्लो 30 दिन
127,411,651
पछिल्लो 90 दिन
मिति भिडियो दृश्य अनुमानित आय
12.10.2020 Mon +16,278,708 $ 6.1K - $ 36.6K
03.10.2020 Sat +12,123,103 $ 4.55K - $ 27.3K
24.09.2020 Thu +10,762,599 $ 4.04K - $ 24.2K
17.09.2020 Thu +18,371,707 $ 6.89K - $ 41.3K
05.09.2020 Sat +13,261,944 $ 4.97K - $ 29.8K
28.08.2020 Fri +8,542,601 $ 3.2K - $ 19.2K
23.08.2020 Sun +16,678,855 $ 6.25K - $ 37.5K
15.08.2020 Sat +15,204,143 $ 5.7K - $ 34.2K
06.08.2020 Thu +9,336,666 $ 3.5K - $ 21K
30.07.2020 Thu +6,851,325 $ 2.57K - $ 15.4K
21.07.2020 Tue +9,079,257 $ 3.4K - $ 20.4K
14.07.2020 Tue +16,598,136 $ 6.22K - $ 37.3K
03.07.2020 Fri +125,729,536 $ 47.1K - $ 283K
01.04.2020 Wed +1,918,637 $ 719 - $ 4.32K
घटना लुकाउन मिलापत्र, जघन्य अपराधमा वृद्धिसाझा सवाल अंक ४५९ : शान्ति र सुरक्षाबारे प्रहरी महानिरिक्षक उपेन्द्रकान्त अर्याल । काठमाडौं ।साझा सवाल अंक २९८ : महिलामाथि हुने हिँसामा दण्डहीनता । काठमाडौं ।साझा सवाल अंक ४८३: सिंहदरवार । काठमाडौं ।साझा सवाल अंक ४८० : मनकारी म्याग्देली । म्याग्दी ।साझा सवाल अंक ४३४ : सफल महिलाको पछाडि कसको हात? ललितपुर ।साझा सवाल अङ्क ५०४ संघीय नेपालमा कृषिको विकास कसरी ?पाँचथरको खानेपानी धारामा लेदो मात्रै !होम आइसोलेसनमा बसेकाबाटै बढ्यो समुदायमा संक्रमणविराटनगर भन्सारबाट लक्ष्यभन्दा ४२ प्रतिशत बढी राजश्व असुलीलकडाउनले चौंरीपालक किसानको छुर्पी र घिउ बिकेनNepali Hit Short Movie COTTAGE | छोटो चलचित्र कटेज | 2017 Hit Short Movie