शेयर गर्नुहोस्
JxmyHighroller Jxmy Highroller
सदस्यहरू
1,560,000
भिडियो दृश्य
410,974,651
भिडियो गणना
223
श्रेणी
YouTuber देखि
2007
तपाईं यसलाई चाहनुहुन्छ भने, यो साझा

JxmyHighroller YouTube च्यानल तथ्याङ्क

JxmyHighroller
सदस्यहरू
1,560,000
भिडियो दृश्य
410,974,651
भिडियो गणना
223
गत 30 दिनमा अनुमानित आय
$ 3.4K - $ 20.4K
10,000
पछिल्लो 7 दिन
सदस्यहरू
30,000
पछिल्लो 30 दिन
90,000
पछिल्लो 90 दिन
2,786,855
पछिल्लो 7 दिन
भिडियो दृश्य
9,056,374
पछिल्लो 30 दिन
28,740,238
पछिल्लो 90 दिन
मिति भिडियो दृश्य अनुमानित आय
25.10.2020 Sun +2,786,855 $ 1.05K - $ 6.27K
19.10.2020 Mon +4,423,853 $ 1.66K - $ 9.95K
10.10.2020 Sat +1,845,666 $ 692 - $ 4.15K
02.10.2020 Fri +2,706,854 $ 1.02K - $ 6.09K
23.09.2020 Wed +3,297,255 $ 1.24K - $ 7.42K
15.09.2020 Tue +2,700,741 $ 1.01K - $ 6.08K
05.09.2020 Sat +1,641,261 $ 615 - $ 3.69K
28.08.2020 Fri +2,333,957 $ 875 - $ 5.25K
22.08.2020 Sat +2,289,458 $ 858 - $ 5.15K
14.08.2020 Fri +3,402,633 $ 1.28K - $ 7.66K
05.08.2020 Wed +1,311,705 $ 491 - $ 2.95K
29.07.2020 Wed +1,914,394 $ 717 - $ 4.31K
20.07.2020 Mon +3,232,893 $ 1.21K - $ 7.27K
13.07.2020 Mon +31,780,601 $ 11.9K - $ 71.5K
घटना लुकाउन मिलापत्र, जघन्य अपराधमा वृद्धिसाझा सवाल अंक ४५९ : शान्ति र सुरक्षाबारे प्रहरी महानिरिक्षक उपेन्द्रकान्त अर्याल । काठमाडौं ।साझा सवाल अंक २९८ : महिलामाथि हुने हिँसामा दण्डहीनता । काठमाडौं ।साझा सवाल अंक ४८३: सिंहदरवार । काठमाडौं ।साझा सवाल अंक ४८० : मनकारी म्याग्देली । म्याग्दी ।साझा सवाल अंक ४३४ : सफल महिलाको पछाडि कसको हात? ललितपुर ।साझा सवाल अङ्क ५०४ संघीय नेपालमा कृषिको विकास कसरी ?पाँचथरको खानेपानी धारामा लेदो मात्रै !होम आइसोलेसनमा बसेकाबाटै बढ्यो समुदायमा संक्रमणविराटनगर भन्सारबाट लक्ष्यभन्दा ४२ प्रतिशत बढी राजश्व असुलीलकडाउनले चौंरीपालक किसानको छुर्पी र घिउ बिकेनNepali Hit Short Movie COTTAGE | छोटो चलचित्र कटेज | 2017 Hit Short Movie