शेयर गर्नुहोस्
Him Samjhauta Digital Him Samjhauta Digital
सदस्यहरू
552,000
भिडियो दृश्य
141,272,556
भिडियो गणना
1496
श्रेणी
YouTuber देखि
2015
तपाईं यसलाई चाहनुहुन्छ भने, यो साझा

Him Samjhauta Digital YouTube च्यानल तथ्याङ्क

Him Samjhauta Digital
सदस्यहरू
552,000
भिडियो दृश्य
141,272,556
भिडियो गणना
1496
गत 30 दिनमा अनुमानित आय
$ 1.69K - $ 10.1K
5,500
पछिल्लो 7 दिन
सदस्यहरू
18,000
पछिल्लो 30 दिन
30,000
पछिल्लो 90 दिन
1,539,485
पछिल्लो 7 दिन
भिडियो दृश्य
4,502,874
पछिल्लो 30 दिन
6,617,287
पछिल्लो 90 दिन
मिति भिडियो दृश्य अनुमानित आय
31.07.2021 Sat +3,078,970 $ 1.15K - $ 6.93K
17.07.2021 Sat +1,423,904 $ 533 - $ 3.2K
08.07.2021 Thu +541,064 $ 202 - $ 1.22K
28.06.2021 Mon +477,150 $ 178 - $ 1.07K
18.06.2021 Fri +273,927 $ 102 - $ 616
10.06.2021 Thu +323,390 $ 121 - $ 727
29.05.2021 Sat +114,361 $ 42 - $ 257
22.05.2021 Sat +384,521 $ 144 - $ 865
09.05.2021 Sun +70,891 $ 26 - $ 159
30.04.2021 Fri +161,724 $ 60 - $ 363
20.04.2021 Tue +95,926 $ 35 - $ 215
14.04.2021 Wed +341,870 $ 128 - $ 769
25.03.2021 Thu +157,308 $ 58 - $ 353
16.03.2021 Tue +94,498 $ 35 - $ 212
Daraz presents 11/11 | Black Friday KillerSakkigoni | Comedy Serial | Season 2 | Episode-23 | Kumar Kattel, Arjun Ghimire, Sagar Lamsal, Hariबुहारी भाग- २१ || Buhari Episode-21 || कथा चेलीकाे || 28th May 2021अंगालो हालेर घर फर्किए श्रीमान श्रीमाती, रहेन खुसीको सिमा । प्रदेशीलाई विमलाको यस्तो सन्देश । BImalaएकै घरका ४ भाइले गरे एकाएक आ त्मह त्या, अकल्पनीय घटनाले परिवारको बि'जोग Resham Bohora New Videoनौली बुहारी भत्केको घरमा भित्रिदा रोइन ! हाम्रो प्रेम कथा सुनेर कोही नरुनु है | Gobinda & Rituअन्ततःआरोपित प्रदेशी राई आए मिडियामा, दैनिक एक घण्टा कुरा हुन्थ्यो तर हामी दाजुबहिनी हो ।Nepali Serial Juthe (जुठे) Episode 10 || May 19 -2021 By Raju Poudel Marichman Shresthaलोकदोहोरी गायिकाहरुले रुँदै भने– सरकार कहाँ छ ? खै अक्सिजन ? जनता बचाउनु पर्दैन ?Beli Chameli । Madan Krishna Shrestha । Hari Bansa Acharya । Episode 1काठमाडौ कान्ड|घटनास्थल पुग्दा नखिच्नुस भन्दै भाइले देखाए दादागिरी|पर्यो लफडा|यति सम्म झुट|ganga|lamaHarke Haldar | राउटे बस्तिमा पात्लेगाउँ बासी | 16 May 2021(Ep 503)