शेयर गर्नुहोस्
FeelFIFA Feel Fifa
सदस्यहरू
1,100,000
भिडियो दृश्य
358,371,398
भिडियो गणना
2311
श्रेणी
YouTuber देखि
2011
तपाईं यसलाई चाहनुहुन्छ भने, यो साझा

FeelFIFA YouTube च्यानल तथ्याङ्क

FeelFIFA
सदस्यहरू
1,100,000
भिडियो दृश्य
358,371,398
भिडियो गणना
2311
गत 30 दिनमा अनुमानित आय
$ 686 - $ 4.12K
0
पछिल्लो 7 दिन
सदस्यहरू
0
पछिल्लो 30 दिन
20,000
पछिल्लो 90 दिन
146,089
पछिल्लो 7 दिन
भिडियो दृश्य
1,829,542
पछिल्लो 30 दिन
13,152,894
पछिल्लो 90 दिन
मिति भिडियो दृश्य अनुमानित आय
20.02.2020 Thu +177,216 $ 66 - $ 398
17.02.2020 Mon +541,402 $ 203 - $ 1.22K
12.02.2020 Wed +498,059 $ 186 - $ 1.12K
10.02.2020 Mon +382,904 $ 143 - $ 861
09.02.2020 Sun +27,692 $ 10 - $ 62
07.02.2020 Fri +364,870 $ 136 - $ 820
06.02.2020 Thu +171,523 $ 64 - $ 385
03.02.2020 Mon +297,129 $ 111 - $ 668
02.02.2020 Sun +288,748 $ 108 - $ 649
31.01.2020 Fri +390,089 $ 146 - $ 877
30.01.2020 Thu +99,662 $ 37 - $ 224
28.01.2020 Tue +328,381 $ 123 - $ 738
26.01.2020 Sun +150,695 $ 56 - $ 339
24.01.2020 Fri +472,038 $ 177 - $ 1.06K
CHOR SIPAHI - चोर सिपाही - Hit Nepali MovieNapoli vs Barcelona 1-1 - All Goals & Extended Highlights 2020Messi Hat-Trick vs Eibar 5-0 - All Goals & Highlight 2020Sakkigoni | Comedy Serial | Episode-23 | Arjun Ghimire, Sagar Lamsal, Hari Niraula, CP PudasainiNEPALI PRANK - CALLNG GIRLS AUNTY (THUGLIFE)धुर्मुसलाई बुद्धि र विल्सनले गरे Prank || फिल्म प्रमोसनमा नहिँड्ने भनेपछि यस्तो भयो Senti Virus७० करोड घुष माग्ने मन्त्री बास्कोटाको पत्तासाप यस्तो छ प्रमाण । GOKUL BASKOTA GHUSH KANDAदिदि भाई काण्ड... किशोर कि श्रीमतीले मुख लुकाएर मिडियामा आउनुको कारण खोलिन् , ऋषि दाई केस फलोअपMCC को कथामा नयाँ तरङ्ग, भारतले किन उठाउदैछ यत्रो ठुलो जोखिम ? : Bharat Dahalकमेडी च्याम्पियनका खबपुको श्रीमती र छोरीले हसाएरै मारे - ससुराली जादा पहिलो पटक के भयो ?Khabapu WifeImage Video Wall - ‘एमसीसी’ टेबुल गर्न नमान्दा जेल, मैले कुनै अपराध गर्या छैन:महरा - 2076 - 11 - 06Exclusive: महरा रि*हा हुनासाथ कारा*गार अगाडीनै भयो कार्यकर्ता र प्रहरी बीच झ*डप - बोलिन महराको वकिल